

Panele Podłogowe Dąb Bandit 8VL60957 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Xpert Pro
Unilin

Cena:
60,94 zł / m2
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 8VL60957 |
| Producent: | Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 8VL60957 |
| Kolekcja: | Xpert Pro |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 192 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1257 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
Beztroskie życie zaczyna się w domu z podłogami o wysokiej wytrzymałości. Właśnie takie są Belgijskie panele Unilin- najwyższej jakości.
Panele podłogowe inspirowane klasycznym dębem wiernie oddają charakter prawdziwego drewna. Podłogi Unilin zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu atmosfery spokoju i wyciszenia w Twoim domu. Niepowtarzalna wytrzymałość podłogi, naturalny rysunek słojów sprawiają, że podłoga emanuje ciepłem domowego zacisza. Podłoga z charakterem.
Tańsza i łatwiejsza w utrzymaniu alternatywa dla tradycyjnej podłogi drewnianej, która wygląda równie pięknie.
Zrównoważony rozwój
Panele podłogowe Unilin są zawsze innowacyjne w zakresie ekologii. Spełniają wszystkie przewidziane prawem normy środowiskowe i zdrowotne.
Drewniany rdzeń podłóg laminowanych zawiera tylko odzyskane drewno- zebrane z tartaków, utrzymania dróg, procesów zrównoważonej gospodarki leśnej itp.. Większość naszego życia odbywa się w pomieszczeniach, dlatego jakość powietrza w domu jest bardzo ważna. Unilin minimalizuje emisję szkodliwych substancji, w jak największym stopniu produkując podłogi we własnym zakresie, więc dokładanie wiadomo jakie materiały zawierają.
Panele podłogowe inspirowane klasycznym dębem wiernie oddają charakter prawdziwego drewna. Podłogi Unilin zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu atmosfery spokoju i wyciszenia w Twoim domu. Niepowtarzalna wytrzymałość podłogi, naturalny rysunek słojów sprawiają, że podłoga emanuje ciepłem domowego zacisza. Podłoga z charakterem.
Tańsza i łatwiejsza w utrzymaniu alternatywa dla tradycyjnej podłogi drewnianej, która wygląda równie pięknie.
Zrównoważony rozwój
Panele podłogowe Unilin są zawsze innowacyjne w zakresie ekologii. Spełniają wszystkie przewidziane prawem normy środowiskowe i zdrowotne.
Drewniany rdzeń podłóg laminowanych zawiera tylko odzyskane drewno- zebrane z tartaków, utrzymania dróg, procesów zrównoważonej gospodarki leśnej itp.. Większość naszego życia odbywa się w pomieszczeniach, dlatego jakość powietrza w domu jest bardzo ważna. Unilin minimalizuje emisję szkodliwych substancji, w jak największym stopniu produkując podłogi we własnym zakresie, więc dokładanie wiadomo jakie materiały zawierają.
