Filtry

Modern Plus

Panele podłogowe
Panele podłogowe
Dąb Formata Panele podłogowe Modern Modern Plus AC4
35,95 zł / m2
Pozostało juz tylko 89 op

Modern Strong

Panele podłogowe
Panele podłogowe
Dąb Oldbrand Panele podłogowe Modern Modern Strong AC5
34,88 zł / m2
- 30% 49,80 zł
Pozostało juz tylko 10 op

Modern Design

Panele podłogowe
Panele podłogowe
Dąb Centaur Panele podłogowe Modern Modern Design AC4
39,95 zł / m2
Panele podłogowe
Panele podłogowe
Dąb Vesta Panele podłogowe Modern Modern Design AC4
44,95 zł / m2
Pozostało juz tylko 75 op
Panele podłogowe
Panele podłogowe
Dąb Sol Panele podłogowe Modern Modern Design AC4
44,95 zł / m2
Pozostało juz tylko 28 op

Panele podłogowe

Nasz asortyment poza rozbudowaną ofertą stolarki drzwiowej składa się również z takich materiałów wykończeniowych jak drewniane panele podłogowe. W katalogu znajdą Państwo produkty pochodzące od cenionych w branży budowlanej producentów, czyli między innymi firmy Swiss Krono lub Kronopol. Proponujemy Państwu podłogi z takich gatunków drewna jak dąb , orzech, wiąz czy jesion, dostępnych w różnych długościach, szerokościach oraz grubościach płyty bazowej. 

W ofercie znajdują się rozwiązania o ciekawym usłojeniu oraz stylowej kolorystyce, nadające się do zastosowania w budynkach mieszkalnych lub biurach. Dzięki zróżnicowanej klasie ścieralności mogą Państwo wybrać produkty, dedykowane pomieszczeniom o różnym natężeniu ruchu. Ponadto na naszej stronie nie brakuje również takich produktów jak panele winylowe, które cechują się dużą elastycznością oraz łatwością montażu. Ceny konkretnych desek uzależnione są od ich klasy, rodzaju wykończenia oraz parametrów technicznych. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionym asortymentem.

Copyright © 2020 Mega-Tanie-Podlogi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

» przeczytaj wszystkie opinie