

Panele Podłogowe Forest Oak Clay 42323400 AC5 8 mm
Panele podłogowe
Trend&Style
Trend & Design

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 42323400 |
| Producent: | Trend & Design (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 4048103067557 |
| Kolekcja: | Trend&Style |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 194 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1292 mm |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Trend & Style to uroda dębu prezentująca się w wielu odcieniach. Obejmuje modne szarości oraz klasyczne wzory dębowych podłóg występujące w gładkim, lub strukturalnym wykończeniu o wysokiej klasie ścieralności AC5. Panele podłogowe Tarkett Trend&Design mają dodatkowe silikonowe zabezpieczenie fug przed wilgocią, które też ułatwia montaż. Jest to unikatowa technologia stosowana tylko przez Tarkett.
