

Panele Podłogowe Dąb Westminster D 4918 AC4 10 mm
Panele podłogowe
Blackpool
SWISS KRONO Platinium
Cena:
59,49 zł / m2
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | D 4918 |
| Producent: | SWISS KRONO Platinium (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 14BL4918 |
| Kolekcja: | Blackpool |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 244 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 5 |
Opis produktu
Dzięki kolekcji Kronopol Blackpool zaaranżujesz awangardową podłogę. Pośród wzorów jakie występują w ofercie znajdziesz eleganckie dębowe deski, modele o wyglądzie postarzanego drewna oraz minimalistyczne przykłady stylu skandynawskiego.
