

Panele Podłogowe Dąb Anyżowy D 2044 AC4 10 mm
Panele podłogowe
Helio
SWISS KRONO Platinium
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | D 2044 |
| Producent: | SWISS KRONO Platinium (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 93HE2044 |
| Kolekcja: | Helio |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Opis produktu
Panele podłogowe z trójwymiarowym pięknem podłogi synchronicznej.
Panele podłogowe z trójwymiarowym pięknem podłogi synchronicznej.
