

Panele Podłogowe Pinia Kefalońska D 3837 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Omega
Swiss Krono Ferrum
Cena:
51,69 zł / m2
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | D 3837 |
| Producent: | Swiss Krono Ferrum (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 80OM3837 |
| Kolekcja: | Omega |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Klepka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Pinia |
| GWARANCJA: | 15 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
SWISS KRONO FERRUM to nowe spojrzenie na rolę podłóg w domowym wnętrzu. Łącząc innowacyjne rozwiązania technologiczne z dbałością o naturalny i estetyczny wygląd, FERRUM daje niespotykaną dotąd możliwość aranżacji wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb i pomysłów. Egzotyka w połączeniu z pięknymi widokami nabiera prawdziwego smaku, gdy możemy podzielić się tym z bliskimi. Wybierając kolekcję paneli podłogowych Ferrum Omega wspólnie możecie cieszyć się aksamitnym połyskiem nowych podłóg.
