
Panele Podłogowe Dąb Kredowy D3512 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Modern Plus
Modern

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | D3512 |
| Producent: | Modern (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 81BP3512 |
| Kolekcja: | Modern Plus |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | Brak |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 10 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
Jeśli pragniesz wnieść odrobinę awangardy do swojego pomieszczenia, to dzięki panelom podłogowym Modern Plus urzeczywistnisz swoje marzenie. Oryginalne wzory, doskonale nadają się do najbardziej wyszukanych wnętrz, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, stanowią pewną inwestycję na długie lata.
Jeśli pragniesz wnieść odrobinę awangardy do swojego pomieszczenia, to dzięki panelom podłogowym Modern Plus urzeczywistnisz swoje marzenie. Oryginalne wzory, doskonale nadają się do najbardziej wyszukanych wnętrz, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, stanowią pewną inwestycję na długie lata.
