

Panele Podłogowe Dąb Asgil Miodowy H2863 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Large 8/32
Egger

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | H2863 |
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1159952 |
| Kolekcja: | Large 8/32 |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 246 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1291 mm |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Dąb Asgil miodowy to naturalnie wyglądający laminat w stylu vintage, w ciepłej tonacji prawdziwego drewna i szerszym formacie deski niż klasyczny panel laminowany.
Podłoga laminowana Egger wyróżnia się wysoką jakością, jest modna i ekologiczna. Podłoga z desek w dworkowym stylu, o miodowej barwie idealnie nadaje się do wnętrz urządzonych w naturalnym stylu. Podłoga laminowana Egger nadaje się do różnego rodzaju zastosowań we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych o standardowej intensywności użytkowania, takich jak biura czy sklepy. Podłogę można błyskawicznie ułożyć.
