
Dąb Malaga Ice Grande 1W1000080 14 mm
Deska Barlinecka
Barlinek

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1W1000080 |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BK1-DBE1-L05-WYS-D14180-V |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| V-FUGA: | Brak |
| MONTAŻ: | Na klej lub jako podłoga pływająca, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Seria dla koneserów drewna. Dla estetów, którzy cenią jego ponadczasowe piękno. Którzy wiedzą, że drewniana podłoga jest jak dobre wino - oznaki wieku stanowią o jej wartości. Pure to najwyższej jakości stylowe podłogi, w których w szczególny sposób podkreśliliśmy naturalne cechy drewna. Tworzone do wnętrz, które mają duszę.
Format: 2200x180x14 mm
Struktura: drewno lakierowane - lakier matowy
