
Panele Winylowe LVT Elegant Oak B5R4001 6 mm
Podłoga Winylowa
Hydrocork
Wicanders

Cena:
191,23 zł / m2
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | B5R4001 |
| Producent: | Wicanders (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | B5R4001 |
| Kolekcja: | Hydrocork |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | Brak |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 195 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1225 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Przeznaczona do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
Hydrocork to linia produktowa marki Wicanders, wodoodporne panele winylowe z rdzeniem z naturalnego korka. Dzięki niewielkiej grubości - 6mm - nadają się idealnie do przedsięwzięć remontowych, mogą być ułożone na istniejącej posadzce bez istotnej zmiany poziomów. Hydrocork nadaje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach komercyjnych. Podłoga jest wytrzymała, a przy tym komfortowa w użytkowaniu.

