


Panele Winylowe LVT Dąb Canyon Jasny ze śladami cięcia piłą RBACL40128 Klasa 32 5 mm TAK
Podłoga winylowa
Quick-Step Unilin
Cena:
111,97 zł / m2
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | RBACL40128 |
| Producent: | Quick-Step Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | RBACL40128 |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 32 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 189 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1251 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Nadaje się do umiarkowanego użytku komercyjnego |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
PODŁOGA DOSTĘPNA DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH
Podłoga winylowa z kolekcji Balance Rigid Click pozwala uzyskać w pomieszczeniach efekt naturalnie wyglądającego drewna, dzięki delikatnej fakturze powierzchni oraz strukturze z subtelnymi słojami. Matowe wykończenie dodatkowo podkreśla naturalny wygląd. Panele są wodoodporne i posiadają rewolucyjną strukturę warstwy wierzchniej, która zapewnia ochronę przez zarysowaniami, plamami i zadrapaniami. System zatrzaskowy Uniclic pozwala na szybki i bezproblemowy montaż desek.
Podłogi winylowe poprzez naturalny wygląd i charakterystyczne ciepło rozjaśnią każde pomieszczenie.
