
Dąb Pearl ORH8VMFE 13 mm
Podłoga drewniana
Deska 1-lamelowa
Boen

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | ORH8VMFE |
| Producent: | Boen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | ORH8VMFE |
| Kolekcja: | Deska 1-lamelowa |
| GRUBOŚĆ (MM): | 13 mm |
| V-FUGA: | V-fuga 2-stronna |
| MONTAŻ: | Na klej lub jako podłoga pływająca, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 138 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Dąb Pearl to deska bielona w kolorze perłowym. Wykończona została olejowoskiem, oraz fazowaniem 2-stronnym na długim boku.
Deska 1-lamelowa to klasyczna, ponadczasowa i elegancka podłoga. Zoptymalizowana długość i szerokość desek pozwala uzyskać optymalną powierzchnię użytkową, a pomieszczenie wygląda wyjątkowo korzystnie. Deski poddane zostały fazowaniu po jej długości co znzcznie wydłuża podłogę optycznie po jej ułożeniu.
