

Panele Winylowe LVT Colorado Lake COLO-1515 Klasa 33 4 mm
Panele Winylowe
Colorado
Lamett ParquetVinyl

Cena:
84,90 zł / m2
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | COLO-1515 |
| Producent: | Lamett ParquetVinyl (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | COLO-1515 |
| Kolekcja: | Colorado |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 4 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 176 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1213 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu oraz pomieszczeń użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 12 |
Opis produktu
Parquetvinyl to nowy typ deski podłogowej wyglądającej jak parquet, zapewniający komfort vinylu.
Kolekcja Colorado odzwierciedla naturalny wygląd drewna. Duże słoje, pęknięcia i głęboka synchroniczna struktura, dają wrażenie autentycznej drewnianej podłogi. Malowana V-fuga subtelnie zwraca uwagę i nadaje każdej desce tożsamości. Dzięki tej kolekcji możliwe jest stworzenie wyjątkowej atmosfery zarówno w rustykalnym jak i klasycznym wnętrzu. Deski te idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej.
