

Panele Winylowe LVT Jesion Złoty 5905167803967 Klasa 31 4.2 mm
Panele winylowe
Ego Floor
Ego Floor

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 5905167803967 |
| Producent: | Ego Floor (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167803967 |
| Kolekcja: | Ego Floor |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 31 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 4.2 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1220 mm |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
Opis produktu
Zainspirowane naturą podłogi winylowe Ego Floor zostały zaprojektowane na wzór podłóg drewnianych. Zastosowanie rdzenia mineralnego sprawiło, że podłoga jest wyjątkowo twarda i odporna na uszkodzenia. Dzięki swoim właściwościom podłoga winylowa Ego Floor może być stosowana w każdym pomieszczeniu, bowiem jest w 100% odporna na wodę.
![]() |
|
Rdzeń mineralny |
|
Twardość i trwałość naturalnych minerałów skalnych |
|
Elastyczność nowoczesnych polimerów opartych na cząstkach węgla |




