

Panele Winylowe LVT Dąb szorstki naturalny 1145984 Klasa 33 5 mm

koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1145984 |
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1145984 |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 243 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1295 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu oraz pomieszczeń użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
Opis produktu
Podłogi EGGER Design imitujące szerokie drewniane deski to podłoga wyjątkowo wytrzymała, naturalna i nowoczesna. Dzięki niezwykle szorstkiej powierzchni i naturalnej kolorystyce pomieszczenia zyskują bardziej przytulny charakter.
Szeroki format doskonale wydobywa całe piękno deski podłogowej w dworkowym stylu. Fazowanie krawędzi deski w kształt V zapewnia jej idealny wygląd. Dzięki odporności na mikrouszkodzenia i samoregenerującej się powierzchni podłoga długo zachowuje piękny wygląd. Dzięki antypoślizgowej strukturze powierzchni idealnie nadaje się do wnętrz o dużej intensywności użytkowania, gdzie bezpieczeństwo podczas poruszania się jest szczególnie istotne. Wybierz dla siebie piękną i trwałą podłogę na lata i powierz jej montaż profesjonalistom! W przypadku zastosowań w pomieszczeniach prywatnych produkty są objęte 25-letnią gwarancją.
Korzyści
-
Bardzo wytrzymały
-
Odporność na mikrozarysowania
-
Odporność na wilgoć
-
Odporność na promienie UV
-
Możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego
-
Materiały w 100% wolne od PCW i substancji plastyfikujących
