

Panele Podłogowe Dąb Havanna Naturalny QSM072 AC4 7 mm
Panele podłogowe
Quick-Step Unilin
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | QSM072 |
| Producent: | Quick-Step Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | QSM072 |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 7 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 190 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Panele laminowane z kolekcji Classic charakteryzują się doskonałym połączeniem stylów i kolorów z wyglądem i strukturą. Pojedyncze, podwójne lub potrójne deski w panelach, stanowią centralny punkt trwałego wnętrza, cechującego zarówno współczesny wygląd jak i trwałość.
