Ofertaspecjalna
Do wyczerpania zapasów
Polecane



Panele podłogowe Dąb Tarym POD000315 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Import Plank
Metamorphose


-12%
Cena:
34,99 zł / m2
(23% vat)
Cena: 34,99 zł
Cena: 39,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 39,99 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 31-03-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 31-03-2026
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 8 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 84,36 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | POD000315 |
| Producent: | Metamorphose (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | POD000315 |
| Kolekcja: | Import Plank |
| KOLOR PRODUCENTA: | Dąb Tarym |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 198 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1218 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
Opis produktu
Wysokiej jakości podłoga do każdego pomieszczenia.
Ciesz się wodoodporną do 24h podłogą w swoim domu, poczuj ciepłą atmosferę i piękno realistycznych wzorów naturalnego drewna na podłodze, która jest łatwa w pielęgnacji oraz bardzo odporna na zarysowania.
Jakość wykończenia sprawia, że panele do złudzenia przypominają naturalną podłogę.
Stwórz piękne wnętrza w całym domu, dzięki podłogom powstałym z myślą o życiu.
Ciesz się wodoodporną do 24h podłogą w swoim domu, poczuj ciepłą atmosferę i piękno realistycznych wzorów naturalnego drewna na podłodze, która jest łatwa w pielęgnacji oraz bardzo odporna na zarysowania.
Jakość wykończenia sprawia, że panele do złudzenia przypominają naturalną podłogę.
Stwórz piękne wnętrza w całym domu, dzięki podłogom powstałym z myślą o życiu.
