

Panele Podłogowe Dąb Dorado PPC2-K031VM AC4 7 mm
Panele podłogowe
Variostep Classic
Kronospan


Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | PPC2-K031VM |
| Producent: | Kronospan (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | PPC2-K031VM |
| Kolekcja: | Variostep Classic |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 7 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 157 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1255 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Gabinet oraz pomieszczenia użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
