Ofertaspecjalna
Polecane


Panele podłogowe Dąb Greta D3332 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Kronopol
Kronopol

-6%
Cena:
39,99 zł / m2
(23% vat)
Cena: 39,99 zł
Cena: 42,95 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 42,95 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 05-03-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 05-03-2026
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 71 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 95,85 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 87LG-3332 |
| Producent: | Kronopol (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D3332 |
| Kolekcja: | Kronopol |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
Panele laminowane Kronpol Dąb Greta to nie tylko znakomita jakość, ale również kreująca nastrój i podkreślająca charakter wnętrza kolorystyka.
Struktura drewna 3D podkreśla wyjątkowość wzoru przez co wnętrze nabiera szyku i elegancji.
Struktura drewna 3D podkreśla wyjątkowość wzoru przez co wnętrze nabiera szyku i elegancji.
