Ofertaspecjalna
Polecane


Panele podłogowe Dąb Bergen D2594 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Kronopol
Kronopol

-19%
Cena:
36,99 zł / m2
(23% vat)
Cena: 36,99 zł
Cena: 45,94 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 45,94 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 25-03-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 25-03-2026
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 50 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 88,66 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 85LG-2594 |
| Producent: | Kronopol (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D2594 |
| Kolekcja: | Kronopol |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
Zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych panele laminowane Dąb Bergen będą stanowić integralny element wystroju. Te panele będą idealne do wnętrz w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Wyróżniają się głęboką strukturą drewna z połyskiem dzięki czemu nadają one wnętrzu wyjątkowego charakteru
