

Panele Podłogowe Dąb Chantilly VC5953F AC4 10 mm
Panele podłogowe
Krono Original
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | VC5953F |
| Producent: | Krono Original (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | VC5953F |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 192 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Opis produktu
Dąb Chantilly to panele podłogowe w stylu vintage, które nadadzą Twojemu pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery. Powierzchnia podłogi przywodzi na myśl ręcznie strugane drewno sprawiając wrażenie autentycznej i eleganckiej. Jasny kolor podłogi powiększy optycznie salon lub sypialnię, a w połączeniu z wyrazistymi, kontrastującymi meblami otrzymamy nowoczesną stylistykę wnętrza.
Odpowiednie do pomieszczeń domowych o wysokim stopniu uzytkowania, oraz pomieszczeń użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu.
-
Efekt ręcznie heblowanej deski
Klasa ścieralności AC4
Frezowane krawędzie
1clic 2go pure: z ‘clickiem’ na krótkich i długich krawędziach
