

Panele Podłogowe Jesion twardy biały EPL040 AC4 8 mm

koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | EPL040 |
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1258310 |
| Kolekcja: | Egger Pro Laminate Large |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Jesion |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 246 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1291 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Podłoga Jesion twardy biały posiada stonowany wzór białego jesionu o jasnoszarym odcieniu. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu skandynawskim. Szeroki format desek uwydatnia piękno całej podłogi w stylu vintage, a fazowanie krawędzi w styl V podkreśla jej dworkową naturę.
Podłogi laminowane Egger PRO charakteryzuje wysoka jakość. Są ekologiczne i modne. Fazowanie krawędzi desek w kształt V nadaje podłodze idealnego wyglądu. Egger PRO znajdzie zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, a także pomieszczeniach użyteczności publicznej o dużym stopniu intensywności użytkowania. Dzięki systemowi montażu bezklejowego UNI fit podłogę układa się błyskawicznie. Wybierz dla siebie i swojej rodziny trwałą i piękną podłogę na lata! W przypadku użytkowania podłogi w pomieszczeniach prywatnych produkt objęty jest 20 letnią gwarancją.
Korzyści
-
Wytrzymałość
-
Odporność na promienie UV
-
Łatwa pielęgnacja
-
Gwarancja zdrowego mieszkania
-
Możliwość zastosowania na ogrzewanie podłogowe
-
Podstawą jest drewno
