


Panele Podłogowe Dąb Valley palony EPL015 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Egger Pro Laminate Classic
Egger

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | EPL015 |
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1258514 |
| Kolekcja: | Egger Pro Laminate Classic |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1291 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
![]() |
Dąb Valley palony to klasyczna deska o wyglądzie prawdziwego drewna, doskonała do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Stonowany odcień podłogi w zestawieniu z czarnymi pęknięciami nadaje podłodze elegancji doskonale łącząc się ze stylem skandynawskim. |

