Merbau deska 1 lam 15 mm
Lite drewno
Deska 1-lam
Ipowood

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | RW15070 |
| Producent: | Ipowood (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | RW15070 |
| Kolekcja: | Deska 1-lam |
| GRUBOŚĆ (MM): | 15 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | Brak |
| MONTAŻ: | Klejenie do podłoża, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 120 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 300-1200 mm |
| BUDOWA: | Deska lita |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Drewno pochodzące z Azji charakteryzuje się naturalnie zmienną kolorystyką. Przybiera barwy od żółto-brązowej, poprzez czerwono-brązową, aż do szlachetnego, głębokiego brązowego koloru rozjaśnionego złotymi cętkami. Ze względu na wyjątkowe parametry użytkowe, przepiękną barwę, elegancki rysunek, oraz twardość, Merbau jest jednym z najbardziej poszukiwanych gatunków drewna egzotycznego.
- twardość: duża
- stabilność: b. duża
- utlenianie: średnie
- usłojenie: średnie
