Bambus Prasowany Click Cortica 14 mm
Lite drewno
Globalwood
Globalwood

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1077-609D |
| Producent: | Globalwood (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1077-609D |
| Kolekcja: | Globalwood |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| V-FUGA: | Brak |
| MONTAŻ: | Montaż bezklejowy , Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Bambus |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 125 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1830 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Mieszkania,hotele,biura |
| BUDOWA: | Deska lita |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Niepowtarzalny wzór podłogi bambus prasowany CLICK cortica lakierowany nada oryginalności oraz niepowtarzalności każdemu wnętrzu. Ciepły brąz podłogi przepleciony brunatnymi nieregularnymi pasami odmieni nie do poznania wybrane pomieszczenie, dodając mu nutę zadziorności. Ten niezwykły wybór wprowadzi powiew świeżości do wnętrza Twojego domu, gwarantując ty samym niespotykany design.
Format: 1830x125x14 mm
Struktura: drewna
