Super Oferta - 71%

Dąb Amant BPD-DBE1-OX3-WEM-D16180-K 16mm

Deska warstwowa Jean Marc Artisan BarlinekBarlinek
Ilość m2 w op: 1.58 m2
Dostępność: 24h
Wartość: 199,40 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
    Teraz Kurier Gratis   przy zakupach Online od 1500 zł 
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt 
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Super Oferta - 71%
Deska warstwowa Dąb Amant BPD-DBE1-OX3-WEM-D16180-K
Deska warstwowa Dąb Amant BPD-DBE1-OX3-WEM-D16180-K

Specyfikacja techniczna

Kod produktu: BPD-DBE1-OX3-WEM-D16180-K
Producent: Barlinek
Kod producenta: BPD-DBE1-OX3-WEM-D16180-K
Kolekcja: Jean Marc Artisan
KOLOR: Ciemny
GRUBOŚĆ (MM): 16
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Tak
MONTAŻ: Na klej
STRUKTURA: Drewno olejowane
RODZAJ DREWNA: Dąb
WARSTWA WIERZCHNIA: Olej naturalny
SZEROKOŚĆ (MM): 180
DŁUGOŚĆ (MM): 2200
ZASTOSOWANIE: przy wodnym i elektrycznym ogrzewaniu podłogowym
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1

Opis produktu

Amant to niebanalna gra odcieni – od złocistych refleksów po brązowe smugi. Efekt naturalnych przebarwień i nieregularności, uzyskany został dzięki lekkiemu ryflowaniu i szczotkowaniu. Wykonane celowo drobne wgniecenia, idealnie odzwierciedlają naturalne ślady użytkowania najwyższej klasy podłóg drewnianych.

Kolekcja JEAN MARC ARTISAN zachwyca bogactwem naturalnych odcieni drewna. Niepowtrzalny efekt można zobaczyć już gołym okiem dzięki zachowanym naturalnym cechom: sękom, słojom oraz wyrzeźbioną w procesie szczotkowania strukturą. Lekkości, smukłości i optycznego wydłużenia nadaje desce podkreślenie krawędzi postarzaną fazą. Całość pokryta jest naturalnym olejem.

Wygląd starej podłogi drewnianej uzyskiwany jest poprzez bardzo specjalistyczne procesy technologiczne, jakim poddawana jest wierzchnia warstwa deski. Wszystkie zabiegi technologiczne postarzające wygląd podłogi, np. celowe uszkodzenia mechaniczne, wykonywane są ręcznie, dzięki czemu poszczególne produkty uzyskują niepowtarzalny wygląd i nie wymagają renowacji. Naturalne cechy drewna oraz obróbka warstwy wierzchniej sprawiają, że każda deska posiada indywidualną, oryginalną barwę i wygląd. Z tego powodu po ułożeniu, podłoga może różnić się od wzoru eksponowanego w ofercie sklepu.

100 % Dębu

Podłogi wykonane w całości z najszlachetniejszego surowca: prawdziwego drewna w najdoskonalszym gatunku. Uważany za królewskie drzewo dąb, od wieków jest symbolem trwałości i siły. Jak żaden inny materiał świadczy o prestiżu i dobrym smaku wnętrz, których jest ozdobą.

Dla najbardziej wymagających

Niezwykle staranna selekcja drewna jest podstawą tworzenia kolekcji podłóg rekomendowanych dla najbardziej wymagających klientów. Unikatowe, rzemieślnicze metody obróbki nadają im całkowicie indywidualny charakter, wyróżniający je spośród podłóg dostępnych na rynku.

Doskonała obróbka, niewymagająca renowacji

Obróbka drewna wykonywana metodami nawiązującymi do najlepszych tradycji rzemieślniczych. Opierając się na efekcie uzyskiwanym przez Ebenistów - legendarnych francuskich rękodzielników, starannie dobraliśmy naturalne oleje, które idealnie podkreślają atuty drewna - jego kolorystykę czy kształt sęków. Wykonywane ręcznie zabiegi postarzające (m.in. celowe uszkodzenia mechaniczne), nadają podłodze niepowtarzalny charakter i sprawiają, że nie wymaga ona renowacji.

Ogrzewanie podłogowe

Dzięki zastosowaniu konstrukcji krzyżowej podłogi doskonale sprawdzają się na wodnym i elektrycznym ogrzewaniu podłogowym. Zastosowanie tradycyjnych metod obróbki oraz naturalnych surowców sprawia, że są one polecane również osobom ze skłonnością do alergii.

Deska warstwowa Dąb Amant BPD-DBE1-OX3-WEM-D16180-K
Deska warstwowa Dąb Amant BPD-DBE1-OX3-WEM-D16180-K
niedostępny Cena: 126,20 zł

Copyright © 2023 Mega-Tanie-Podlogi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.