
Jesion Milkshake Grande 1083H2I 14 mm
Deska barlinecka
Barlinek

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1083H2I |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BK1-JES1-L05-BIX-D14180-F |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| V-FUGA: | Brak |
| MONTAŻ: | Na klej lub jako podłoga pływająca, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Jesion |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Jesion Milkshake Grande to podłoga drewniana w najczystrzej postaci. Zawiera deski jednopasmowe najwyższej jakości. Jest to wzór o węższej formie (180mm) naturalnego piękna drewna. Podłoga wyróżnia się dużą twardością drewna i została wybarwiona na mleczny kolor. Dodatkowo zabezpieczona została matowym lakierem. System montażu - Barclick.
