
Dąb Rustic 3-lamelowy BK1-DBE3-LAK-XXX-D14207-R 14 mm
Deska barlinecka
Barlinek
Barlinek

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | BK1-DBE3-LAK-XXX-D14207-R |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BK1-DBE3-LAK-XXX-D14207-R |
| Kolekcja: | Barlinek |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| V-FUGA: | Brak |
| BRAK DYLATACJI DO: | 1000 m2 |
| MONTAŻ: | Na klej lub jako podłoga pływająca, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier półmatowy |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 207 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Mieszkania,hotele,biura |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 3 |
Opis produktu
Tradycyjny wzór rustykalnej dębowej klepki, charakteryzujący się zmiennością odcieni pomiędzy deskami i wzorem parkietu.
Wymiary desek: 2200x207mm
Deska barlinecka to:
-
100% drewna
-
stabilna konstrukcja odporna na zmiany temperatur i wilgotności
-
możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym
-
samodzielny i szybki montaż
-
możliwość wielokrotnej renowacji
-
najlepsza jakość w dobrej cenie.
Prawdziwe drewno jest:
-
niealergiczne
-
trwałe i wytrzymałe
-
ciepłe w dotyku
-
wygodne w użytkowaniu
-
reguluje mikroklimat
-
niepowtarzalne.
