

Dąb Mainland Jodła Klasyczna 110 1WJ000015 14 mm

koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1WJ000015 |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BJ8-DBE1-L05-W2R-E14110-U |
| Kolekcja: | Classico Line 2 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 110 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 660 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Opis produktu
Classico Line to kolekcja drewnianych podłóg dla osób, które cenią tradycyjny charakter, ale jednocześnie pragną nowoczesnegodesignu. Naturalna podłoga ułożona w klasyczną jodełkę doskonale komponuje się z wnętrzami w każdym stylu. Stanowi efektowneożywienie nowoczesnych aranżacji oraz harmonijne uzupełnienie klasycznych wystrojów.
Kolekcja Pure to drewno w najczystszej postaci. Zawiera deski jednopasmowe najwyższej jakości. Jest to seria o ekskluzywnej i najbardziej efektownej formie ekspozycji naturalnego piękna drewna. Dąb Mainland to podłoga dębowa o barwie ciepłego brązu i mocno zaakcentowanych cechach drewna. Rysunek słoi uwydatniony dzięki szczotkowaniu. Podłoga jest pokryta lakierem matowym.
Podłoga wyposażona jest w nowe złącze czołowe Crosslock.
Zalety złącza Crosslock:
- Czysty, szybki i łatwy montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi.
- System układania bez prawych i lewych klepek.
- Bez ryzyka uszkodzenia złącza podczas montażu.
