
Dąb Conchi Molti 5Gc 3WG000671 14 mm
Deska barlinecka
Pure
Barlinek

Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 3WG000671 |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BC8-DBE3-LAK-XXX-D14207-V |
| Kolekcja: | Pure |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| V-FUGA: | Brak |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej lub jako podłoga pływająca, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier |
| GWARANCJA: | 10 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 207 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 3 |
Opis produktu
Kolekcja Decor opiera się na najnowszych trendach kolorystycznych. Odpowiednia dla ceniących sobie nowoczesny design połączony z oryginalną kolorystyką. Podłoga serii Decor to idealne rozwiązanie dla lubiących awangardę.
CECHY
- - Ponadczasowa autentyczność drewna
- - Ekologicznie pozyskiwanie i produkcja
- - Warstwa oleju Proteco Hardwax Oil lub lakieu Proteco Natura
- - Długotrwała stabilność
- - Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe
