
Buk naturalny Select Molti Lakier Inwestycyjny BC8-BKN3-LIN-XXX-D14207-S 14 mm

koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | BC8-BKN3-LIN-XXX-D14207-S |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BC8-BKN3-LIN-XXX-D14207-S |
| Kolekcja: | Barlinek |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Klepka |
| V-FUGA: | Brak |
| BRAK DYLATACJI DO: | 1000 m2 |
| MONTAŻ: | Na klej lub jako podłoga pływająca, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Buk |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 207 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 3 |
Opis produktu
Jasna podłoga buk naturalny w najczystszej postaci. Zawiera deski 3-lamelowe w dumzym formacie i najwyższej jakości. Jest to seria o ekskluzywnej i najbardziej efektownej formie ekspozycji naturalnego piękna drewna. Deski zostały pokryte najtwardzym lakierem inwestycyjnym. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w których dużo się dzieje. Wytrzymałość tej serii zapewniona jest dzięki najtwardzszemu lakierowi.
Buk Naturalny Select Molti to:
- deska trzylamelowa
- wykończona najtwardszym lakierem Inwestycyjnym UV
- podłoga wykonana z naturalnego drewna
- dobra propozycja dla ludzi, którzy lubią otaczać się tym, co ekologiczne zdrowe, a przy tym poprostu ładne
- korzystna cena
Podłoga Buk Naturlany to:
- Starannie wyselekcjonowane deski o zbliżonej kolorystyce
- sporadyczne sęki szpilkowe
- brak bielu na krawędziach i zaszpachlowanych pęknięć
