Ofertaspecjalna
Do wyczerpania zapasów
Polecane


Panele winylowe Dąb Light Scandinavian - Zintegrowany podkład Klasa 32 5mm Klasa 32 5 mm
Dąb Light Scandinavian 1220x225x4 kl.32
Metamorphose


-55%
Cena:
68,99 zł / m2
(23% vat)
Cena: 68,99 zł
Cena: 154,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 154,00 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 26-05-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 26-05-2026
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 10 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 151,50 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | PAN000221 |
| Producent: | Metamorphose (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | PAN000221 |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 32 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 225 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1220 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
