
Podkład LVT Kauczuk MAXALU Extreme 1.1
Podkłady
Podkłady
Metamorphose


Cena:
24,95 zł / szt
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile szt potrzebujesz ?
szt
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 5905450601836 |
| Producent: | Metamorphose (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905450601836 |
| Kolekcja: | Podkłady |
| Przeznaczenie podkładu: | Podłoga winylowa |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Wyciszające: | Tak |
| Grubość: | 1.1 mm |
| Szerokość: | 1 m |
| Długość: | 8.0 m |
| Odporność na ściskanie (CS) : | 400 kPa |
| Tłumienie dźwięków (IS): | 16 dB |
| Tłumienie dźwięków odbitych (RWS): | 29% |
Opis produktu
Elastyczny i cięzki podkład z folią, kauczukowy.
Podkład z opatentowanym materiałem bazowym RWS Barrier, opracowanym specjalnie dla podłóg winylowych.
Podkład z opatentowanym materiałem bazowym RWS Barrier, opracowanym specjalnie dla podłóg winylowych.
- Kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym
- Wyciszenie dźwięku chodzenia dzięki RWS Barrier
