Ofertaspecjalna
Do wyczerpania zapasów
Polecane


Panele podłogowe Dąb Oslo D2060 AC4 7 mm
Panele podłogowe
SWISS KRONO
Swiss Krono
-30%
Cena:
27,99 zł / m2
(23% vat)
Cena: 27,99 zł
Cena: 39,95 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 39,95 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 29-04-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 29-04-2026
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 48 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 74,53 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 78LG2060 |
| Producent: | Swiss Krono (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 78LG2060 |
| Kolekcja: | SWISS KRONO |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 7 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
Opis produktu
Panele podłogowe Dąb Oslo 7 mm marki SWISS KRONO to niezwykle trwałe panele laminowane rekomendowane przez architektów, zarówno do domów prywatnych, jak i obiektów publicznych - hoteli, sklepów, biur, barów i restauracji. Jasne odcienie drewna doskonale sprawdzają się w różnych aranżacjach zdobywając coraz to liczne grono zwolenników. Wyczuwalne w dotyku struktury oraz sęki doskonale imitują drewno. Panele SWISS KRONO Charakteryzują się doskonałą jakością oraz wyjątkową odpornością na zużycie, ścieranie, zadrapania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podłoga wygląda jak nowa przez długie lata użytkowania.
