


Panele podłogowe Cemento Spatolato 1170 AC6 8 mm
Panele podłogowe
Vision Syncro Oxid Authentic
Skema


Cena:
117,99 zł / op
(23% vat)
Produkt wycofany ze sprzedaży
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 8031582160228 |
| Producent: | Skema (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 8031582160228 |
| Kolekcja: | Vision Syncro Oxid Authentic |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC6 |
| KOLOR: | Szary |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Płytka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 601 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1184 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 3 |
