Ofertaspecjalna
Do wyczerpania zapasów
Polecane


Panele Podłogowe Dąb Hydra D3509 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Modern Design
Modern


-25%
Cena:
29,99 zł / m2
(23% vat)
Cena: 29,99 zł
Cena: 39,96 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 39,96 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 08-04-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 08-04-2026
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 13 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 71,88 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 85BP3509 |
| Producent: | Modern (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D3509 |
| Kolekcja: | Modern Design |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Wierna struktura drewna z połyskiem |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 15 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Opis produktu
Kolekcja Modern Design odznacza się specjalną struktura drewna. Klasa ścieralności AC4 pozwoli na dłużej cieszyć się pięknem wnętrza. Są to podłogi o podwyższonej trwałości i odporności na zarysowania powierzchni, dzięki temu akcentują siłę i wyrazistość pomieszczenia. Dodatkowo wyposażone w są V-fugę uzyskiwaną poprzez sfrezowanie krawędzi, po ułożeniu paneli powierzchnia podłogi nie jest jednolita, lecz przypomina tą wykonaną z osobnych litych desek.
