Deska Lita Dąb Sand Shade Olejowany 16 mm

Lite drewno Deska lita Ego FloorEgo Floor
202,97 zł / m2 (23.00% vat) (-40%) 341,67 zł / m2 cena regularna
(0%) 202,97 zł / m2 Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką ceny
Obniżkę wprowadzono dnia: 2024-07-21
Cena za op: 233,82 zł
Ilość m2 w op: 1.152 m2
Wartość: 233,82 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
    Teraz Kurier Gratis   przy zakupach Online od 1500 zł 
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt 
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Lite drewno Deska Lita Dąb Sand Shade Olejowany
Lite drewno Deska Lita Dąb Sand Shade Olejowany

Specyfikacja techniczna

Kod produktu: 5907758700662
Producent: Ego Floor
Kod producenta: 5907758700662
Kolekcja: Deska lita
GRUBOŚĆ (MM): 16 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
MONTAŻ: Na klej
STRUKTURA: Drewna
RODZAJ DREWNA: Dąb
WARSTWA WIERZCHNIA: Olej
SZEROKOŚĆ (MM): 120 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 350-1200 mm
BUDOWA: Deska lita
ILOŚĆ LAMELI: 1
WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: 7 mm

Opis produktu

DESKA LITA - PRAWDZIWE DREWNO
Warstawa górna wynosi 7mm.

Kolekcja drewnianych podłóg Ego Floor doskonale sprawdzi się w najbardziej wyszukanych wnętrzach. To propozycja dla miłośników głębokiej barwy drewna i podłóg o naturalnych właściwościach. Dąb daje gwarancję dużej wytrzymałości powierzchni, a różnorodny wygląd pozwoli każdemu znaleźć rozwiązanie dla siebie. 

Podłoga drewniana podlega zużyciu. W celu wydłużenia jej żywotności należy od samego początku procesu wyboru i montażu, a następnie użytkowania, przestrzegać poniższych zasad.

  1. Drewno to produkt naturalny, w którym mogą występować różnice w tonacji kolorystycznej i strukturze. Dostarczony materiał może nieznacznie różnić się w odcieniach pomiędzy wzornikami, a partiami dostarczonymi do montażu.

  2. Podłogi z litego drewna jako produkty w 100% naturalne i higroskopijne reagują na zmieniające się warunki otoczenia. Drewno jest materiałem higroskopijnym, które albo oddaje nadmiar wilgoci otoczeniu, albo uzupełnia niedobór wilgoci, chłonąc parę wodną z otoczenia. To zjawisko określane jest jako dążenie drewna do wilgotności równoważnej w określonej temperaturze i wilgotności względnej powietrza. W skutek tego zjawiska zmienia się objętość deski podłogowej, co może powodować powstawanie szczelin i deformacje elementów. W szczególny sposób zjawisko to może wystąpić podczas okresu grzewczego. Aby zminimalizować efekt powstawania pęknięć i szczelin w podłodze, oraz utrzymać w pomieszczeniu klimat najbardziej korzystny dla człowieka pod względem higieny powietrza zaleca się utrzymanie względnej wilgotności powietrza na poziomie 45-60% i temperaturze około 18-22º C poprzez zastosowanie nawilżaczy powietrza i częste wietrzenie pomieszczenia.

  3. Zaleca się stosowanie profesjonalnych środków do pielęgnacji i ochrony podłóg drewnianych. Zastosowanie środków uzależnione jest od stopnia natężenia ruchu a także wskazówek zastosowania danego środka, rekomendowanego przed danego producenta. Codzienna pielęgnacja może ograniczyć się do odkurzenia i zamiatania podłogi. Piasek oraz brud działa na podłogę jak papier ścierny dlatego należy go natychmiast usunąć z powierzchni.

  4. Meble powinny być podklejone filcowymi podkładkami lub postawione na matach podkładowych. Podkładki gumowe powodują przebarwienia drewna.

  5. Podłogę należy użytkować w miękkim, nie niszczącym mechanicznie obuwiu.

  6. Przed wejściem do pomieszczenia z położona podłogą drewnianą należy umieścić wycieraczkę w celu oczyszczenia obuwia z brudu i piasku.

  7. Podczas remontów zaleca się przykrycie podłogi kartonami lub tekturą. Nie należy przykrywać podłogi drewnianej folią lub materiałami, które nie przepuszczają powietrza.

  8. Należy wietrzyć pomieszczenia wyłożone podłogą drewnianą. W niezamieszkałym pomieszczeniu z podłogą nie należy dopuścić do pozostawienia włączonego ogrzewania. Na łączeniach deski podłogowej z innymi materiałami (kamień, płytki, ściana) należy, uwzględniając gatunek drewna i sposób montażu, założyć dylatację.

  9. W przypadku drewnianych podłóg olejowanych, powłoka drewniana podlega zużyciu. Trwałość deski zależy od prawidłowej pielęgnacji i sposobu użytkowania. Po zużyciu powłoki olejowanej należy uzupełnić ją poprzez prawidłową konserwację.

  10. Drewno pod wpływem upływu czasu i promieni UV ulega zmianom kolorystycznym (ciemnieje). Pod wpływem renowacji uzyskuje pierwotny, jaśniejszy kolor.

Lite drewno Deska Lita Dąb Sand Shade Olejowany
Lite drewno Deska Lita Dąb Sand Shade Olejowany
niedostępny Cena: 202,97 zł

Copyright © 2024 Mega-Tanie-Podlogi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.