Dąb Mount Brooks BC8-DBE1-L05-XXR-D14130-U 14 mm
Deska barlinecka Bear&Wood Bear Wood
Bear Wood
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 99 op Wysyłka do 3 dni roboczych
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BC8-DBE1-L05-XXR-D14130-U
Producent: Bear Wood (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BC8-DBE1-L05-XXR-D14130-U
Kolekcja: Bear&Wood
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
V-FUGA: Brak
BRAK DYLATACJI DO: 1000 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier matowy
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 130 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 2200 mm