Promocja - 42%

Dąb Etch

Podłoga drewniana Canvas Kahrs
Produkt niedostępny
    Teraz Kurier Gratis   przy zakupach Online od 1500 zł 

Produkty z tej samej kolekcji

Podłoga drewniana Dąb Etch
Podłoga drewniana Dąb Etch

Specyfikacja techniczna

Kod produktu: 13106AEK15KW185
Producent: Kahrs
Kod producenta: 13106AEK15KW185
Kolekcja: Canvas
GRUBOŚĆ (MM): 13
DŁUGOŚĆ (MM): 1860
SZEROKOŚĆ (MM): 127
ILOŚĆ SZTUK W PACZCE: 7
RODZAJ DREWNA: Dąb
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
KOLOR: Naturalny
WZÓR: Deska
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo jako "podłoga pływająca"
GWARANCJA: 25 lat
BUDOWA: Deska 3-warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Tak

Opis produktu

Drewno jest najbardziej przyjaznym dla środowiska, najpiękniejszym i wszechstronnym materiałem podłogowym. Zapewnia ciepło nawet w najbardziej minimalistycznym wnętrzu, oraz podkreśla tradycyjny wystrój pomieszczeń. I choć trendy przychodzą i odchodzą, jakość i styl podłóg drewnianych nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego właśnie drewniane podłogi Kährs to zawsze dobry wybór. Kährs to jakość, wspaniały design, innowacje, troska o środowisko i zrównoważony rozwój.

- DESKA 3-WARSTWOWA
- DREWNO SZCZKOTKOWANE
- FAZOWANIE CZTEROSTRONNE
- DREWNO MATOWE LAKIEROWANE

Podłoga drewniana Dąb Etch
Podłoga drewniana Dąb Etch

Najlepiej dopasowane

Ważne informacje

Jednym z czynników, które sprawiają, że przyroda jest tak piękna, jest jej zróżnicowanie. Nie można znaleźć dwóch takich samych drzew. Dlatego też wygląd desek, stosowanych w drewnianych podłogach będzie się między sobą różnił.

CECHY:

- DESIGN - natura jest wspaniałym twórcą, różne materiały mają różne kolory, charakter i wzór w zależności od miejsca piłowania. Kahrs wykorzystuje te właściwości, stosując szczotkowanie, fazowanie, matowienie, polerowanie, czy lakierowanie nadając jej wyjątkowego charakteru. Podłogi dostępne są w szerokiej gamie różnych gatunków drewna, jak również w różnym stopniu nasilenia naturalnych słojów oraz wariantach kolorystycznych.

- PODŁOGA DĘBOWA - piękno, trwałość, oraz wyjątkowy charakter to cechy podłóg wykonanych z drewna dębowego. Metody obróbki i koloryzacji materiału dają prawie nieograniczone możliwości dostosowania do potrzeb. Drewno zachowuje swoje piekno i charakterystyczny wzór nawet po obróbce.

- ZAMEK WOODLOC 5G - złącze mechaniczne, bez potrzeby użycia kleju. Zapewnia szybki i łatwy montaż, dając gwarancję mocnej i wytrzymałej podłogi.

- KONSTRUKCJA 3-WARSTWOWA - podłoga składa się z 3 warstw - wierzchniej, rdzeniowej oraz podkładu. Materiał rdzenia wykonany jest z lameli sosnowo-świerkowej. Warstwa wierzchnia może być szlifowana 3-4 razy, co pozwala na renowację zniszczonej podłogi.
Podłoga drewniana Dąb Etch
Podłoga drewniana Dąb Etch

Copyright © 2021 Mega-Tanie-Podlogi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

» przeczytaj wszystkie opinie