Promocja - 42%

Dąb Thunder AC5

Panele podłogowe Art Euro Home
69,95 zł 40,76 zł / m2 (23.00% vat)
- 42%
Cena za op: 60,33 zł
Ilość m2 w op: 1.48 m2
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Tyle op potrzebujesz ? op Pozostało: 4 op
Panele podłogowe
Panele podłogowe Dąb Thunder
Panele podłogowe Dąb Thunder
Panele podłogowe Dąb Thunder

Produkty z tej samej kolekcji

Specyfikacja techniczna

Kod produktu: K272
Producent: Euro Home
Kod producenta: EU125-K272GTV4
Kolekcja: Art
KLASA ŚCIERALNOŚCI: AC5
GRUBOŚĆ (MM): 12
DŁUGOŚĆ (MM): 1285
SZEROKOŚĆ (MM): 192
WARSTWA WIERZCHNIA: Laminat
ILOŚĆ SZTUK W PACZCE: 6
STRUKTURA: GT Grained Timber - Pory drewna
WZÓR: Deska
MONTAŻ: Bezklejowo jako "podłoga pływająca"
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Tak

Opis produktu

Podłoga laminowana Euro Home z kolekcji Art to doskonały wybór dla sektora komercyjnego. Powierzchnia podłogi nie tylko imponuje wyglądem, ale również wyjątkową trwałością. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o wysokim natężeniu ruchu, a 4-stronna V-fuga nada jej ekskluzywnego wyglądu. To podłoga dla wymagających użytkowników.

Ochrona przed wilgocią -  Odporność na pęcznienie i bepieczny system montażowy zapewniają optymalną ochronę przed wilgocią.
Zamek Twin Click - Specjalnie zaprojektowany system montażu, aby maksymalnie ułatwić montaż podłogi. Pozwala na bezpieczne i szybkie połączenie poszczególnych paneli, przy minimalnym użyciu narzędzi.
Powłoka antybakteryjna - Naturalną rzeczą jest chęć posiadania podłogi, która jest najczystsza i wolna od zarazków. Zastosowana powłoka hamuje wzrost bakterii na podłodze i zapewniając trwałą atmosferę środowwiska domowego.
Podłoga jest przyjazna dla środowiska. Wykonana została w 90% z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Co więcej, cały łańcuch produkcyjny - od surowców po gotowy produkt - został certyfikowany i jest regularnie kontrolowany przez niezależnych ekspertów, co zapewnia Państwu spokój ducha i ochronę środowiska naturalnego. 
Wysoka klasa ścieralności AC5 sprawia, że podłoga jest odpowiednia do stosowania w pomieszczeniach domowych i komercyjnych o wysokim stopniu użytkowania.
V-fuga 4-stronna - frezowane krawędzie deski z czterech stron. Efekt ten sprawia, że na ulożona podłoga wygląda jakby była wykonana z naturalnego drewna. 
Gwarancja w pomieszczeniach mieszkalnych 30 lat.

Copyright © 2021 Mega-Tanie-Podlogi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

» przeczytaj wszystkie opinie